PPHU KLEINE-POLSKA Sp. z o.o.

  • biuro@kleinepolska.pl
  • +48 (0)77 415 00 58
  • +48 608 254 863 
  • 49-340 Lewin Brzeski
    ul. Kościuszki 87A
Więcej o naszej działalności

KLEINE-POLSKA jest dynamicznie rozwijającą się firma istniejącą na polskim rynku od 2008 roku. Jako jedyni w Polsce jesteśmy najbardziej znanym dealerem kombajnów i maszyn rolniczych do uprawy i zbioru buraków cukrowych. Specjalizujemy się dostarczaniu firmom usługowym oraz rolnikom nowoczesnych technologii, zaopatrywaniu ich w części do wszystkich maszyn rolniczych, a także w produkty smarne potrzebne do ich konserwacji.

Bieżący asortyment jest stale uzupełniany o nowe oferty producentów z całego kraju oraz z zagranicy, tym samym jesteśmy w stanie dostosować się do wciąż ulegających zmianom oczekiwań naszego Klienta. Współpraca z wieloma partnerami pozwala dostarczyć Państwu trudno dostępne na rynku produkty, oraz wszelkiego rodzaju części zamienne. Naszą bogatą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby małych, średnich oraz wielkoobszarowych gospodarstw rolnych, a także firm świadczących usługi rolnicze.

Firma wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom stale udoskonala swoje produkty tym samym będąc zawsze o krok przed konkurencją. Stawiając na jakość oferowanych produktów i usług, kompleksowo, rzetelnie i sprawnie zaspokajamy potrzeby naszych Klientów, nieustannie poszukując lepszych, nowocześniejszych rozwiązań, towarów oraz źródeł ich zaopatrzenia za rozsądną cenę. Dzięki bardzo ciężkiej pracy i wytrwałości, w krótkim czasie staliśmy się poważnym partnerem handlowym, który może konkurować z dużo większymi od siebie.

Nasi doświadczeni sprzedawcy pomogą w doborze najlepszych produktów i poradzą jakie części zamienne wybrać. Obsługa na wysokim poziomie jest jednym z naszych priorytetów. Bardzo chętnie dzielimy się z naszymi Klientami zdobytym doświadczeniem, jesteśmy gotowi do pomocy i chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Zapraszamy do współpracy firmy usługowe oraz wszystkich rolników, którzy chcą kompletnie wyposażyć swoje gospodarstwo w najlepszy sprzęt, a także w towary wysokiej jakości za cenę dostosowaną do realiów polskiego rolnictwa.