Nasza gama pojazdów teleskopowych przeznaczonych dla rolnictwa jest największa na rynku i odzwierciedla nasze zaangażowanie w nieustanne unowocześnianie technologii oraz poszerzanie zastosowania naszych produktów.

Kompakty łączą zredukowane wymiary, zwrotność, oszczędność w eksploatacji oraz osiągi na najwyższym poziomie w kategorii.

Maszyny Turbofarmer to pierwsze ładowarki teleskopowe na świecie, które uzyskały homologację na holowanie przyczep do 20 ton po drogach publicznych.

Maszyna Multifarmer jest ciągnikiem w pełnym tego słowa znaczeniu z wysięgnikiem teleskopowym do wykonywania wszelkich prac polowych i innych, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie jest pierwszą maszyną na świecie będącą skrzyżowaniem ciągnika i maszyny teleskopowej.

Modele Professional dla osób pracujących dużą ilość godzin z maszyną teleskopową. Praca w trybie ciągłym nie będzie już problemem!

Maszyny o dużej zdolności przenoszenia zostały opracowane dla tych wszystkich, którzy muszą podnosić ładunki o szczególnych wymaganiach.

Szeroka oferta, którą dopełniają unikalne technologie, jakie może zaoferować jedynie firma Merlo, a które oszczędzają Państwa czas, zmniejszają zużycie paliwa oraz zapewniają pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

  • Bezpieczeństwo: system Merlo CDC (dynamiczna kontrola obciążenia) dla najbezpieczniejszych maszyn na świecie.

  • Produktywność: sprzężenie hydrauliczne tylne, trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ), mechaniczny wałek odbioru mocy WOM dla osiągnięcia rekordowej produktywności.

  • Produktywność: sprzęganie tack-lock (szybkozłącze) sterowane hydraulicznie w standardzie w całej gamie.

  • Efektywność: poziomowanie z bocznym przesuwem wysięgnika, zdobycz technologiczna oferowana tylko przez Merlo. Nigdy więcej niepotrzebnej straty czasu!

  • Wydajność: system Merlo EPD (Eco Power Drive) to oszczędności paliwa do 30%.

  • Komfort: najszersza kabina w kategorii, dostępna także w wersji CS (kabina z niezależnym zawieszeniem) to następne osiągnięcie, które może zaoferować tylko Merlo.