Cleanliner Classic
  • Moc i wydajność – możliwość oczyszczenia i załadowania 375 ton buraków cukrowych w ciągu zaledwie jednej godziny.
  • Efektywne czyszczenie zapewnione dzięki systemowi pobierającemu składającemu się z trzyczęściowego stołu o szerokości podbierania wynoszącej 8,00 m.
  • Ostrożny załadunek zapewniony jest dzięki pasą przenośnika kubełkowego mającym szerokość 80 cm, 90 cm oraz 100 cm, dzięki czemu przy niskiej prędkości transportowania nie powodującej uszkodzeń buraków można uzyskiwać wysoką wydajność.

Do pobrania

Elementy

Oczyszczarko-ładowarka Cleanliner zdobywa przewagę dzięki swojej funkcjonalności i inteligencji. Ta przewaga bazuje na seryjnym wyposażeniu w komputer pokładowy, który jest odpowiedzialny za precyzyjne sterowanie poszczególnymi grupami funkcyjnymi za pośrednictwem magistrali CAN.

Maszyna Cleanliner jest seryjnie wyposażona w trzy wysokiej rozdzielczości kamery na podczerwień. Kamery przesyłają zarejestrowany obraz na kolorowy i podzielony monitor (split-screen) znajdujący się w kabinie kierowcy, na którym można monitorować dokładne prowadzenie stołu podbierającego oraz załadunek pojazdów.

Dołączana w razie potrzeby instalacja natryskowa wody (opcja) na stołach bocznych pozwala na jeszcze delikatniejsze oczyszczanie buraków. Dzięki specjalnej funkcji pojedynczego oraz interwałowego załączania zapas wody wystarcza na cały dzień pracy.

Zależnie od stopnia zanieczyszczenia buraków maszyna Classic może załadować do 375 ton buraków w ciągu godziny.